Wyślij zapytanie:

Tworzymy rozwiązania pod indywidualne potrzeby klientów.

Jeżeli nie znalazłeś produktu, którego szukasz lub chcesz złożyć zapytanie na istniejący produkt skontaktuj się z nami:

Listę danych kontaktowych znajdziesz na tej stronie
Firma

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą urządzeń zasilania gwarantowanego oraz systemów zdalnego monitoringu i nadzoru. Zapewniamy pełen zakres usług, od zdefiniowania potrzeb Klienta, analizę wykonalności i usługi projektowe aż po dostawę sprzętu i wdrożenie systemu. Ponadto oferujemy usługi serwisowe, doradztwo oraz szkolenie personelu obsługującego.

Telzas należy do grupy dynamicznie rozwijających się firm - ETC Group, nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w telekomunikacji, teleinformatyce, usługach internetowych, transmisji danych, energetyce i przemyśle.

Jednym z naszych celów strategicznych jest poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych technologii zapewniających sprawność i niezawodność systemów energetycznych w każdych warunkach. Zajmują się tym odrębne zespoły w poszczególnych działach.

Historia firmy sięga 1976 roku. Od tego czasu zgromadzone zostało ogromne doświadczenie, które pozwala nam śmiało patrzeć w przyszłość w poszukiwaniu technologii jutra. Badania nad nowymi rozwiązaniami oraz stała poprawa jakości oferowanych produktów i usług stanowią jeden z najistotniejszych filarów spółki. Telzas jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm z branży systemów zasilania gwarantowanego. Specjalnie zorganizowane zespoły techniczne nieustannie doskonalą inteligentne rozwiązania z zakresu zasilania rezerwowego,  monitoringu i telemetrii.

Nasze rozwiązania dedykowane są przede wszystkim rynkom urządzeń zasilających dla:

  • telekomunikacji,
  • informatyki,
  • usług internetowych i transmisji danych,
  • energetyki,
  • przemysłu.


Hala produkcyjna - szafy

 

Telzas - widok fabryki

 

Zaangażowanie

Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć wyznaczone przez swoich Partnerów cele i zasłużyć na miano odpowiedzialnego producenta i wiarygodnego doradcy. Sukces firmy oznacza zadowolenie Klientów w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i funkcjonalności oferowanych systemów.

Zapewniamy projektowanie, produkcję oraz nadzór systemów dopasowanych do konkretnych potrzeb. Indywidualne podejście do każdego zadania pozwala nam rozwiązywać nawet najbardziej nietypowe i skomplikowane zlecenia z zachowaniem najważniejszych z punktu widzenia Klienta aspektów.

Nasz największy kapitał stanowią kompetentni, zaangażowani i ambitni pracownicy - to oni tworzą markę. Inwestycje w ludzi, systemy zarządzania informacją, wyposażenie zaplecza technicznego i technologicznego oraz stanowisk pracy traktowane są priorytetowo.

Dbamy o rozwój naszych pracowników między innymi poprzez dofinansowywanie im studiów podyplomowych i szkoleń podnoszących kwalifikacje. Organizowane są ponadto kursy językowe dostosowane do specyfiki spółki. Nieustanny rozwój pozwala firmie tworzyć nowe miejsca pracy. Jesteśmy otwarci również na studentów, którzy mają możliwość odbycia programowych praktyk.

Polityka jakości jest ściśle związana z ochroną środowiska. Nasze wyroby są projektowane z uwzględnieniem problemów emisji zanieczyszczeń oraz składowania odpadów. Wśród pracowników firma organizuje szkolenia na rzecz poprawy jakości i ochrony środowiska.

 

Wiarygodność

Sukces firmy jest budowany na solidnych fundamentach finansowych. Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform przeprowadziła badanie wiarygodności kredytowej naszej firmy. Całościowa ocena kondycji finansowej Telzas, w szczególności zdolność do terminowego regulowania zobowiązań została oceniona jako bardzo dobra i nasza firma zdobyła prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Płatniczej opublikowany w serwisie www.crefo.pl


Koncesje

Od 14 marca 2016 roku posiadamy Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie:

  • obrotu materiałami wybuchowymi, bez prawa magazynowania,
  • obrotu niektórymi rodzajami broni i amunicji,
  • obrotu niektórymi wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Koncesja ważna jest przez okres 50 lat.Zintegrowany system zarządzania

W TELZAS stosujemy uznane standardy zarządzania. Spełnienie norm potwierdzają certyfikaty ISO, wydane przez niezależne jednostki certyfikacyjne. System zarządzania posiada dwa certyfikaty zgodności z międzynarodowymi standardami. Certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001 zostały wydane przez United Registrar of Systems Polska Sp. z o.o.


Logotyp ISO 9001 Logotyp ISO 14001

2024-05-19 06:30:19