O firmie

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą urządzeń zasilania gwarantowanego oraz systemów zdalnego monitoringu i nadzoru. Zapewniamy pełen zakres usług, od zdefiniowania potrzeb Klienta, analizę wykonalności i usługi projektowe aż po dostawę sprzętu oraz wdrożenie systemu. Ponadto oferujemy usługi serwisowe, doradztwo oraz szkolenie personelu obsługującego.

Należymy do grupy dynamicznie rozwijających się firm - ETC Group, nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w telekomunikacji, teleinformatyce, usługach internetowych, transmisji danych, energetyce. 

Usługi

Specjalizujemy się w usługach dedykowanych systemom zasilania rezerwowego. Stały kontakt z najnowszymi światowymi technologiami diagnostycznymi, rzeczywistością eksploatacyjną oraz wiodącymi instytutami naukowymi pozwala nam przygotować optymalną ofertę usługową dla potrzeb najbardziej wymagających klientów. 

Oferujemy usługi techniczne na obiektach nowobudowanych, eksploatowanych i remontowanych w zakresie do 1 kV napięcia stałego lub przemiennego. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz zakresem usług jak również informacjami odnośnie środków realizacji  

Aktualności


Zaproszenie na ENERGETAB 2017

Image thumbnail

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na 30 Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich - ENERGETAB 2017.

Data: 12 - 14 września 2017
Lokalizacja: Stoisko N-21 more icon


Nowe systemy WSZ w ofercie Telzas

Image thumbnail

Wprowadziliśmy do oferty produktowej nowe systemy zasilania WSZ. Systemy zostały zaprojektowane do zasilania odbiorów: prądu stałego o napięciu znamionowym 48VDC oraz prądu przemiennego o napięciu znamionowym 230VDC. more icon


Nowe produkty


Nabycie infrastruktury B+R

Logotyp UE

Projekt pod nazwą „Nabycie infrastruktury B+R w celu poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w obszarze produktów z zakresu zasilania gwarantowanego opartych na technologiach informacyjnych” został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.
Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą projektu. link


Systemy UPS o długim czasie podtrzymania

UPS AC&DC

Do oferty wprowadziliśmy systemy zasilania awaryjnego UPS AC&DC . Rozwiązania te zostały zaprojektowane do zasilania odbiorów prądem przemiennym oraz stałym o napięciach znamionowych odpowiednio 230VAC i 48VDC.
Zapraszamy do zapoznania się z dostępną dokumentacją. link