O firmie

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą urządzeń zasilania gwarantowanego oraz systemów zdalnego monitoringu i nadzoru. Zapewniamy pełen zakres usług, od zdefiniowania potrzeb Klienta, analizę wykonalności i usługi projektowe aż po dostawę sprzętu oraz wdrożenie systemu. Ponadto oferujemy usługi serwisowe, doradztwo oraz szkolenie personelu obsługującego.

Należymy do grupy dynamicznie rozwijających się firm - ETC Group, nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w telekomunikacji, teleinformatyce, usługach internetowych, transmisji danych, energetyce.

Badania w komorze klimatycznej

Laboratorium Telzas jest wyposażone w wysokiej klasy komorę klimatyczną. Umożliwia ona badanie wpływu zróżnicowanych warunków środowiskowych na testowane obiekty. Oferujemy usługi badań termicznych - sprawdzenie zachowania urządzeń, materiałów czy powłok w warunkach określonej temperatury i wilgotności powietrza.

Projekty UE

UE logo
Telzas Sp. z o.o. jest beneficjentem projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z: Bieżącymi zapytaniami ofertowymi oraz z informacją dotyczącą zrealizowanych projektów.

Usługi

Specjalizujemy się w usługach dedykowanych systemom zasilania rezerwowego. Stały kontakt z najnowszymi światowymi technologiami diagnostycznymi, rzeczywistością eksploatacyjną oraz wiodącymi instytutami naukowymi pozwala nam przygotować optymalną ofertę usługową dla potrzeb najbardziej wymagających klientów. 

Oferujemy usługi techniczne na obiektach nowobudowanych, eksploatowanych i remontowanych w zakresie do 1 kV napięcia stałego lub przemiennego. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz zakresem usług jak również informacjami odnośnie środków realizacji  

Aktualności


Podsumowanie Energetab 2021

Image thumbnail

W dniach 14 - 16 września po raz kolejny mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem na targach ENERGETAB 2021.
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem wydarzenia. more icon


WinCN5 – zaproszenie na prezentację

Image thumbnail

Zapraszamy na prezentację „WinCN5 – System Ochrony Technicznej, dla stacji elektroenergetycznych i obiektów przemysłowych”, podczas targów Energetab.

Data: 15 września 2021
Lokalizacja: sala 12/13 w budynku siedziby ZIAD more icon


Nowe produkty


Systemy ochrony technicznej (SOT)

Technical Protection System (SOT)

Wprowadziliśmy do oferty kompletne rozwiązanie SOT (System ochrony technicznej) bazujące na systemach telemetrii i zdalnego monitoringu, które wykrywa zagrożenia w rozproszonej infrastrukturze technicznej, zawierającej setki obiektów i tysiące urządzeń, zdarzeń i wartości pomiarowych. Zapraszamy do zapoznania się z dostępną dokumentacją.


Sterownik Q1

FLEXI Racks

Wprowadziliśmy do oferty nowy sterownik Q1 - nowoczesne rozwiązanie, wykorzystujące zaawansowane metody kontroli i nadzoru systemów zasilających.
Zapraszamy do zapoznania się z dostępną dokumentacją.