Gazele Biznesu 2008

Kwiecień należał do przełomowych miesięcy dla Telzasu. Najważniejszym wydarzeniem było otrzymanie przez naszą firmę nagrody “Gazele Biznesu”. Z obrotami sięgającymi 54 mln zł i zatrudnieniem wynoszącym niemal 100 osób plasujemy się na drugim miejscu w kraju w swoim sektorze. Pod względem przyrostu obrotów przekraczającym 200% znajdujemy się na 6 miejscu w tej branży w Polsce. Przyznanie wyróżnienia zbiegło się w czasie ze zmianą logo Telzas, które ma lepiej odpowiadać dynamice działania firmy.

Pomimo zajmowania pozycji jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm z branży systemów zasilania gwarantowanego, intensywnie się przeobrażamy. Od kilku miesięcy trwają prace nad opracowaniem nowego systemu motywacji i wynagradzania pracowników. Nawiązywane są również kontakty z uczelniami wyższymi w celu zapewnienia dopływu młodej kadry do rozrastającej się firmy.

Nagrodę “Gazele Biznesu” otrzymują małe i średnie firmy w uznaniu ich dynamicznego rozwoju, konkurencyjności i przejrzystości funkcjonowania. Warunkiem otrzymania wyróżnienia są między innymi: dodatni wynik finansowy w trzech kolejnych latach oraz przyrost sprzedaży w tym okresie. Równie ważne są nieposzlakowana opinia i uczciwość wobec partnerów biznesowych, pracowników oraz instytucji państwowych.

Data wprowadzenia: 2008-05-15 19:45