O firmie

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą urządzeń zasilania gwarantowanego oraz systemów zdalnego monitoringu i nadzoru. Zapewniamy pełen zakres usług, od zdefiniowania potrzeb Klienta, analizę wykonalności i usługi projektowe aż po dostawę sprzętu oraz wdrożenie systemu. Ponadto oferujemy usługi serwisowe, doradztwo oraz szkolenie personelu obsługującego.

Należymy do grupy dynamicznie rozwijających się firm - ETC Group, nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w telekomunikacji, teleinformatyce, usługach internetowych, transmisji danych, energetyce. 

Projekty UE

UE logo
Telzas Sp. z o.o. jest beneficjentem projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z: Bieżącymi zapytaniami ofertowymi oraz z informacją dotyczącą zrealizowanych projektów.

Usługi

Specjalizujemy się w usługach dedykowanych systemom zasilania rezerwowego. Stały kontakt z najnowszymi światowymi technologiami diagnostycznymi, rzeczywistością eksploatacyjną oraz wiodącymi instytutami naukowymi pozwala nam przygotować optymalną ofertę usługową dla potrzeb najbardziej wymagających klientów. 

Oferujemy usługi techniczne na obiektach nowobudowanych, eksploatowanych i remontowanych w zakresie do 1 kV napięcia stałego lub przemiennego. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz zakresem usług jak również informacjami odnośnie środków realizacji  

Aktualności


ANGA COM 2018 - zaproszenie

Image thumbnail

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ANGA COM 2018.
Na stoisku będziemy prezentować wiodące rozwiązania dla sektora usług transmisji szerokopasmowych. more icon


Sieć GSM-R dla PKP

Image thumbnail

TELZAS Sp. z o. o. podpisał z Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. największą w swojej ponad 40 letniej historii umowę, na dostawy rozwiązań systemu zasilania i systemu monitoringu do budowanego systemu GSM-R dla PKP Polskie Linie Kolejowe... more icon


Nowe produkty


Systemy UPS o długim czasie podtrzymania

UPS AC&DC

Do oferty wprowadziliśmy systemy zasilania awaryjnego UPS AC&DC. Rozwiązania te zostały zaprojektowane do zasilania odbiorów prądem przemiennym oraz stałym o napięciach znamionowych odpowiednio 230VAC i 48VDC.
Zapraszamy do zapoznania się z dostępną dokumentacją. link


Systemy szaf i stojaków

FLEXI rack Wprowadziliśmy do oferty typoszeregi szaf SW (dla aplikacji wewnętrznych) oraz SZ (dla aplikacji zewnętrznych) oraz stojaków FLEXI przeznaczonych dla systemów energetycznych i teleinformatycznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami. link