Ogniwa paliwowe w ofercie Telzas


Telzas rozszerza swoją ofertę modularnych systemów zasilania o ogniwa paliwowe firmy FutureE.


SZCZECINEK, 29 Lipca, 2014 – Telzas sp. z o.o. wiodący producent i integrator systemów zasilania, klimatyzacji i nadzoru dla rynku telekomunikacyjnego wprowadza do swojej oferty trzy linie produktowe systemów ogniw paliwowych firmy FutureE.

Współpraca kooperacyjna Telzas i FutureE w zakresie opracowania outdoor’owych systemów zasilania 48VDC z wykorzystaniem ogniw paliwowych zaowocowała decyzją o wprowadzeniu na rynek polski trzech linii produktowych FutureE:

  • Jupiter FC - systemy ogniw paliwowych zasilany H2,
  • Jupiter Independence - system ogniw paliwowych z elektrolizerem zasilany wodą i energią elektryczną,
  • RIPS & GFIPS - systemy oparte o ogniwa paliwowe z elektrolizerem, dedykowane telekomunikacyjnym aplikacjom off-grid.

Oferujemy indywidualne rozwiązania oparte na standardowych produktach w zakresie:

  • napięć wyjściowych: 12-400VDC,
  • mocy odbiorów: 0,5-100kW.

W każdym przypadku jesteśmy gotowi wspierać naszych klientów przygotowaniem projektu technicznego i kompleksową obsługą realizacji i odbioru technicznego. Nasz serwis obejmuje szkolenie i utrzymanie systemów wraz z długoterminowym monitorowaniem pracy systemów. W przypadku Państwa zainteresowania zastosowaniem technologii ogniw paliwowych w zasilaniu infrastruktury teleinformatycznej w swoich projektach zapraszamy do kontaktu z firmą Telzas oferując pełne wsparcie inżynierskie i logistyczne producenta i integratora.

Więcej informacji na stronie.

O FutureE 

FutureE GmbH jest wiodącym dostawcą stacjonarnych systemów ogniw paliwowych w sektorze telekomunikacyjnym. Firma z siedzibą w Stuttgarcie, Baden-Wurttemberg/Niemcy, koncentruje swoją działalność na rozwoju wysoce innowacyjnych i efektywnych rozwiązań systemowych dla profesjonalnych zastosowań telekomunikacyjnych. "Tworzymy inteligentne rozwiązania w zakresie odpowiedzialnego korzystania ze środowiska i zasobów naturalnych", twierdzi dyrektor generalny Mark-Uwe Oßwald. Systemy ogniw paliwowych FutureE charakteryzuje wiele znakomitych funkcji, takich jak, wysoki współczynnik niezawodności, wydajność oraz bardzo szybki czas reakcji.

O Telzas

Telzas sp. z o.o. jest wiodącym producentem i dostawcą urządzeń zasilania gwarantowanego oraz systemów zdalnego monitoringu i nadzoru. Firma zapewnia pełen zakres usług, od zdefiniowania potrzeb Klienta, analizę wykonalności i usługi projektowe aż po dostawę sprzętu i wdrożenie systemu. Ponadto oferujemy usługi serwisowe, doradztwo oraz szkolenie personelu obsługującego. Telzas należy do grupy dynamicznie rozwijających się firm ETC Group, której rozwiązania znajdują zastosowanie w telekomunikacji, teleinformatyce, usługach internetowych, transmisji danych, energetyce i przemyśle.

Kontakt Telzas sp. z o.o.

Wojciech Ornoch
wojciech.ornoch@telzas.com.pl
tel. +48 94 37 29 750


Data wprowadzenia: 2014-07-30 09:52