Podsumowanie Energetab 2014

W dniach 16 - 18 września po raz kolejny mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem na międzynarodowych targach energetycznych ENERGETAB 2014.

Podczas tegorocznej edycji prezentowaliśmy najnowsze systemy zasilania gwarantowanego DC i AC. Nowością w tegorocznej ofercie jest linia prostowników wysoko-sprawnych PDO 48/42-2000W. Są to pierwsze w naszej ofercie moduły prostownikowe o mocy 2000W w obudowie o wysokości 1U (orientacja pozioma). Daje to zupełnie nowe możliwości na polu postępującej tendencji zwiększania gęstości mocy w obszarze zasilania gwarantowanego i w konsekwencji oszczędności miejsca w płaszczyznach 19”.

Mieliśmy również przyjemność prezentować nowe wersje paneli sterujących sterownika PI1, w tym również rozwiązania zawierające ekran dotykowy. Rozwiązanie to znacznie poprawia intuicyjność oraz łatwość obsługi systemu co ma coraz większe znaczenie wśród użytkowników. Dużym zainteresowaniem cieszyła się, najnowsza wersja oprogramowania WinCN2, która umożliwia zdalny nadzór oraz kontrolę nad rozproszoną infrastrukturą techniczną. Odwiedzający nasze stoisko docenili nowości produktowe oraz tradycyjnie wysoką jakość i niezawodność rozwiązań.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na tegorocznych targach ENERGETAB 2014. Do zobaczenia za rok!

Data wprowadzenia: 2014-10-14 13:02